Vítám Tě

15. září 2011 v 9:37 | M

snažím se vytvořit "výstavu" svých prací. Postupně přidám návody, doplním fotkami a budu se těšit na Tvoje návrhy i připomínky.

S háčkováním jsem začala jako malá holčička, když mi byla dlouhá chvíle a maminky a babičky jsem se ptala: "Proč pořád mačkáte ty klubíčka co to děláte s tím drátkem v ruce?"

Pokoušela jsem se háčkováním živit a jeden čas i úspěšně, když jsem vytvářela obrázky flanderskou krajkou pro několik lepších podniků na jihozápadě Čech. Bohužel fotky těchto výrobků nemám, ale slibuji, že časem něco zase spáchám a odfotím.

Pár let jsem neháčkovala, nebyl na to čas, ale teď jsem se do toho opět pustila a s radostí se o tyto dečky, kloboučky , tašky a podobně podělím. Časem přidám další fotky a návody.

Ještě jednou Tě vítám a doufám, že po shlédnutí budeš mít inspiraci a i Ty se o své práce podělíš...

p.s.: Nikomu nebudu radit z jaké příze má háčkovat, protože sama teď háčkuji z toho, co mám po ruce a to jsou většinou nitky na přišívání knoflíku. Takže je vše minimálně o polovinu menši než by ve skutečnosti asi mělo být.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Tento blog byl založen 15.září 2011