Žádost o pomoc

12. listopadu 2011 v 14:45 | M |  Pleteníčko
Ahoj lidi, potřebovala bych trošičku pomoci.
Kdo z vás si pamatuje staré časopisy ATELIER KVĚTEN? V jednom z nich byly dvoudílné pletené šaty. Před několika lety jsem začala podle tohoto časopisu šaty plést, pak jsem je odložila nedodělané. Během let se časopis i s návodem někde ztratil a šaty jsem objevila před pár týdny. Ráda bych je dopletla, ale nevím, jak pokračovat. Pro ty z vás, kdo ví, co to je ATELIER KVĚTEN a mají nějaké to číslo doma, prosím, koukněte se, zda nemáte návod.
Zde jsou fotografie "nedodělku". Děkuji za pomoc.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Marťula Marťula | 12. listopadu 2011 v 15:22 | Reagovat

Ahoj
Tak toto mě vůbec nic neříká.Já jsem si nechala po mamince pár sešitků a svázala je,ale toto v nich určitě není protože nedavno jsem to prohlížela a hledala vzorečky :-) Třeba se někdo ozve.ještě jednou se podívám a pokud to naleznu :-D

2 M M | 12. listopadu 2011 v 15:42 | Reagovat

[1]: v každém případě děkuju, pokud máš někoho známého, kdo toto  sbíral... My  se hodně stěhovali a postupně to z naší domácnosti asi vymizelo... prošla jsem už všechno možné...na netu brouzdám a hledám, ale nemůžu nikde najít. Zbývá mi už jen půda prohledat. No lezu a uvidíme... ;-) určitě děkuju za snahu. Pokud najdeš, víš, kde jsem. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Tento blog byl založen 15.září 2011